tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

NEXT põlvkonna Uralid suundusid autorallile üle Siberi

28. septembril, anti Streževoi linnas (Tomski oblast, Venemaa) start autorallile, milles osalevad Venemaa nelikveoga (6x6) veoautode uue sarja Ural NEXT autod.

GAZ Grupi kompanii korraldatud autorallis kasutatakse korraga mitut Ural NEXTi modifikatsiooni, teatab Baltnews.ee korrespondent. Nimelt: vahikorrabuss, kallur, pardaauto, autotankija, aurutööndusseade, paakauto kondensaadi kogumiseks ja autokraana.

Autod külastavad Nižnevartovskit, Radužnõid, Langepasi, Kõgalõmi, Nojabrskit, Gubkinskit ja Novõi Urengoid. Urali spetsialistid viivad igas linnas läbi esitlused transpordiettevõtete ja naftagaasikompaniide esindajatele. Element Liising kompanii töötajad esitlevad tehnikaostmise firmaprogramme ja annavad üksikasjalikke liisingukonsultatsioone.

Autoralli finišeerib 19. oktoobril Urais (Handi-Mansi autonoomne ringkond).

Ural NEXT veoautod kandevõimega 5,5 kuni 13 tonni (sõltuvalt rattavalemist – 4x4 või 6x6) laiendavad kehtivat Urali automudelite rida, viimaks need kindluse ja mugavuse uuele tasemele. Autol on kõrgendatud kindlus ja mugavus, parendatud juhitavus ja säästlikkus.

Ural NEXT autode iseärasuseks on uus avar kabiin, mis tagab kõrge mugavustaseme autojuhile ja reisijatele. Kaasaegne välisilme ja interjöör, väga hea ergonoomiline disain on saavutatud kaasaegsete konstrueerimislahenduste ja maailma kvaliteedistandarditele vastavate detailide arvelt.

Загрузка...

Сюжеты