tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Новости

Эдгар Сависаар на хуторе Хундисильма
© Ю.Калинина

Savisaar: Keskerakond on ainus alternatiiv Reformierakonna valitsusele

Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ütles täna BNS-i avaldatud erakondade populaarsusuuringut kommenteerides, et valijad näevad just Keskerakonda kui ainsat tõsiseltvõetavat alternatiivi reformierakondlikule valitsusele.

“Keskerakonna tugev seis näitab, et valijad peavad meid ainsaks tõsiseltvõetavaks alternatiiviks reformierakondlikule valitsusele,” ütles Savisaar, “Keskerakond on jätkuvalt peamine pretendent peaministri portfellile, sest lisaks konstruktiivsele kriitikale valitsuse tööle suudame pakkuda ka alternatiivseid lahendusi.”

“Opositsiooni edu valitsuskoalitsiooni ees näitab, et valijad pole praeguse kõhklusliidu tegevusega rahul ning ootavad riigi juhtimisel teistsugust, inimkeskset poliitikat,” rõhutas Keskerakonna esimees.

Savisaar lisas, et toetuse kasv näitab ka novembri lõpus toimunud erakonna kongressi tulemuste heakskiitu Keskerakonna toetajate poolt. “See et Keskerakonna toetus veelgi kasvas, näitab meie toetajate heakskiitu kongressi tulemustele ning esimestele juhtkonna poolt välja käidud ideedele. Olgu see siis näiteks lihtliikmete suurem kaasamine erakonna seisukohtade kujundamisel või erakonna maapiirkondadele senisest suurema tähelepanu pööramine.”

“Loomulikult on Keskerakond väga tugevas positsioonis ning jätkab tööd selle nimel, et edumaa konkurentide ees püsiks ja suureneks,” lisas Keskerakonna esimees Edgar Savisaar.

Загрузка...