tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Новости

Самолёт авиакомпании «РусЛайн»
© Pavel Prodan

Lennukompanii RusLine alustas piletite müüki liinile Peterburi – Tallinn

Kevad-suve hooajal saab lennata Peterburist Tallinna ja tagasi RusLine lennukompanii lennukitega. See lennukompanii hoiab liidri kohta VFi regionaallennuvedude segmendis.

Venemaa lennukompanii RusLine avab uued lennusuunad Peterburi – Palanga ja Peterburi – Tallinn kevad-suve hooajal ning samuti taasalustab lende suunal Peterburi – Vilnius. BaltNews.ee’le teatati lennuvedaja pressiteenistusest, et müük kestab 2017. aasta 20. märtsini. Lennu periood: 26. märtsist 28 oktoobrini 2017. Piletid on saadavad kõikides lennupiletite kassades ning samuti saidil www.rusline.aero.

Lennukompanii RusLine hoiab liidrikohta VF regionaallennuvedude segmendis. Lennukompanii RusLine tegevuse peamiseks eesmärgiks on marsruutide võrgu ülesehitamine regioonide keskuste ja sõlmlennujaamade vahel. Lennukompanii park koosneb 20 regionaalsest lennukist Bombardier CRJ-100/200 mahutavusega 50 istekohta. Lennukompanii marsruutide võrk ühendab enam kui 30 VFi ja Euroopa linna. Baaslennujaamaks on Moskva (Domodedovo). Täiendavateks sõlmlennujaamadeks on Peterburi, Jekaterinburg ja Voronež.

2016. aastal tulemustel moodustas RusLine reisijate voog 606 940 inimest, tehtud reise – 18 814. Lennukompanii sai mitu korda lennupreemiate laureaadiks parimate regionaallennuvedajate segmendis. Nõnda tunnistati ta iga-aastase lennupreemia „Venemaa tiivad“ võitjaks aastatel 2014, 2012 ja 2006. Samuti tunnistati ta parimaks regionaallennuvedajaks Pulkovo lennujaama iga-aastase lennupreemia LED TOGETHER konkursil aastate 2015, 2014 ja 2013 tulemustel.

RUS: «Далеко ли до Таллина…»: авиакомпания «РусЛайн» начала продажу билетов на новые направления

Загрузка...