tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

Английский болельщик
© Владимир Песня/РИА Новости

Suurbritannia marulistele fännidele lubatakse «pikaajalist viibimist» Venemaal

Suurbritannia jalgpalli fännidel, kes sõidavad Moskvasse vaatama parimate Euroopa klubide karikaturniiri – UEFA Meistrite Liiga – mänge, soovitatakse korrektselt käituda. Sellest teatati Venemaa Jalgpalliliidust.

Suurbritanniast Moskvas toimuvatele Meistrite Liiga mängudele tulevatel jalgpalli fännidel tuleb käituda korrektselt. Sellest rääkis ajakirjanikele Venemaa Jalgpalliliidu turvalisuse ja poolehoidjatega töö komitee esimees Vladimir Markin.

„Ma ei taha kedagi hirmutada, aga seda, kes kavatseb sõita meie juurde mitte oma meeskonna poolt olema ja maad vaatama, vaid huligaanitsema, hoiatan: meie seadus on kõigile üks, mitte üksnes venemaalastele. Kes seda rikub, kannab vastavat karistust – võimalik, et pikaajalise viibimise kujul Venemaal, mille tingimused meie külalistele väga ei meeldiks. See puudutab neid, kes sõidavad meie juurde huligaanitsema ja oma marulisi omadusi näitama. Kõiki teisi ootame rõõmu ja vene külalislahkusega,“ avaldab TASS Markini kommentaari.

Sel nädalal toimuvad Moskvas Euroopa klubide karikaturniiri – UEFA Meistrite Liiga – kaks mängu, milles osalevad Venemaa ja Inglismaa klubid. 26. septembril mängivad Spartak ja Liverpool ning 27. septembril – CSKA ja Manchester United.

RUS: Буйным британским фанатам в России обещают «длительное пребывание»

Загрузка...

Сюжеты