tallinn
Литва
Эстония
Латвия

BaltNews.EST

Екатеринбург небоскреб небоскребы
© http://sdelanounas.ru/

Jekaterinburgis ehitati 200-meetrine pilvelõhkuja

Uurali Mäe- ja Metallurgiakompanii andis kasutusse kaks kõrget ehitist Jekateringburgi keskuses – 52-korruselise torni „Iset“ ja 33-korruselise ärikeskuse „Demidov“.

209-meetrine ehitis – torn „Iset“ – anti kasutusse Jekaterinburgis. Ehitisel on 52 korrust ja 225 kõrgema klassi korterit ning samuti arenenud taristu, mis sisaldab spordi-, meelelahutus- ja ärihalle, 4 garaažide ja tehniliste ruumidega maa-alust korrust. Ehitustööd lõpetati 2015. aastal, kuid 100% kasutusele võtmine toimus 2017. aasta eel.

„Iset“ tornis on täielikult rakendatud „targa ehitise“ kontseptsiooni. Iga eraldi ruumi mikrokliimat, sealhulgas õhu temperatuuri ja niiskuse häälestamine, soojade põrandate töö, energiakandjate tarbimise säästurežiimi sisselülitamine, kontrollitakse oma intellektuaalse süsteemiga, mis tegeleb ka ohutuse tagamise ja energiakoormuse juhtimisega. Jekaterinburgi kõrgeimas pilvelõhkujas töötab mitmetasandiline videovalve süsteem, mis hõlmab kompleksi kogu territooriumi, ligipääsu kontrolli ja juhtimise süsteemi, mis võimaldab korrastada külaliste ja teenindava personali sissepääsu korteritesse, külaliste ja maja teenindava personaliga videoside süsteem ning valvesüsteem, mis kaitseb kortereid kõrvaliste isikute sissepääsemise eest.

Lisagem, et 52-korruselise „Iseti“ kõrval hakkas toimima ametlikult veel üks kõrge Uurali Mäe- ja Metallurgiakompanii ehitis – 33-korruseline pilvelõhkuja „Demidov“. „Demidovi“ üldpind on 47 000 ruutmeetrit, selles on loodud tingimused äriprotsessi mugavaks korraldamiseks. Ehitise esimestel korrustel asuvad läbirääkimisruumid, transformeeruv konverentsisaal, kohvipausi tsoon. Kõrgematel korrustel asuvad vaba planeeringuga ruumid, mis on ette nähtud kontorite paigutamiseks.

RUS: В Екатеринбурге построен 200-метровый небоскреб

Загрузка...