tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

Narva ja Jaanilinna kolm koostööprojekti väärisid Piiriäärse Koostöö Programmi autasusid

Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet on kõigis nendes kolmes projektis liider-partner.

28.–29. aprillil 2015 toimus Pihkvas Piiriäärse Koostöö Programmi „Eesti–Läti–Venemaa” kokkuvõtteüritus „Piiriäärse koostöö maagia”.

Baltnews korrespondendi teatel osales selles üle 140 inimese Eestist, Lätist ja Venemaalt. Üritusel esitleti Programmi saavutusi ja tulemusi kolmes suunas: sotsiaalmajanduslik arendus, üldised väljakutsed ja inimeste vahelise koostöö edendamine.

Suuremahuline projekt „Narva ja Jaanilinna kindluste ainulaadse piiriäärse ansambli arendamine ühtse kultuurilise ja turismiobjektina / LSP6“, mille peamised üritused keskendusid Narvas asuva bastioni Viktoria ja Jaanilinna kindluse Väikese Püssirohuaida restaureerimisele ja külaliste jaoks avamisele, sai auhinnad järgmistes nominatsioonides: „Parim ehitusobjekt – Jaanilinna kindlus”, „Parim lahendus” ja „Leningradi oblasti pärl”.

Projekti „Unikaalse Eesti-Vene kindlusansambli arendamine ühtse turismitootena, 2. etapp / EstRusFortTour-2”, mille tulemusel viidi ellu Lossipargi rekonstrueerimine Narvas ja samuti rajati juurdesõidu tee Jaanilinna kindlusele, märgiti ära nominatsioonis „Parima ehitusobjekt – Juurdesõidutee ja trepid Jaanilinna kindlusele”.

Projekt „Ajaloolise kaldatsooni arendamine Narvas (Eesti) ja Jaanilinnas (Venemaa, 2. etapp / River promenades”, mis oli suunatud promenaadi ülemise osa (Tumeda aia osa) rekonstrueerimisele Narvas ja jõepromenaadi põhjaosa ehitamisele Jaanilinnas, mida tähistati teemakohaselt „Kalaturuna””, autasustati ka nominatsioonis „Parim ehitusobjekt – Jaanilinna promenaad”.

Tuletame meelde, et Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet on liider-partner igas ülalmainitud projektis.

Загрузка...

Сюжеты