tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

Keskerakonna Tallinna nõukogu esitas Lasnamäe linnaosavanema kandidaadiks Maria Jufereva

10. septembril kogunenud Keskerakonna Tallinna nõukogu esitas konsensuslikult Lasnamäe linnaosavanema kandidaadiks Tallinna Linnakantselei meediaspetsialisti, Jyväskylä Ülikooli doktorandi Maria Jufereva.

“Loomulikult olen selle usalduse eest väga tänulik ning võtan väga tõsiselt mind ees ootavat väljakutset,” ütles Maria Jufereva, “Lasnamäe on Tallinna suurim linnaosa, mis tähendab ka väga suurt vastutust. Minu eesmärgiks on töötada selle nimel, et lasnamäelaste elu muutuks veelgi paremaks ja mugavamaks.”

“Mul on väga hea meel selle üle, et saan asuda tööle suurte projektide kallal, nagu munitsipaalmajade ehitus ja suurhaigla rajamine Lasnamäele. Kindlasti võiks Lasnamäe muutuda veel rohelisemaks ning korrastatumaks,” lisas Jufereva.

Maria Jufereva on Keskerakonna liige 2013. aastast ja on kandideerinud Keskerakonna nimekirjas nii 2013. aasta kohalikel kui ka 2015. aasta Riigikogu valimistel. Jufereva töötab hetkel Tallinna Linnakantsei meediaspetsialistina. Magistrikraadi ajakirjanduses sai ta Tartu Ülikoolist ning jätkab õpinguid doktorantuuris kommunikatsiooni erialal Jyväskylä Ülikoolis.

Lasnamäe linnaosa halduskogu arutab linnaosavanema kandidatuuri 15. septembril.

Загрузка...

Сюжеты