tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

Andrei Zarenkov: iha õigluse järele Eesti sisemaal ei ole kuhugi kadunud

Eesti sisemaal elavad inimesed täiesti muude mõistete järgi, võrreldes Tallinnaga. Sellisele tõsiasjale pööras tähelepanu Eesti Antifašistliku Komitee juht Andrei Zarenkov.

Eesti Antifašistliku Komitee juht Andrei Zarenkov konstateeris, et Eesti riik püüab elada terve mõistusega kokkusobimatu lääne silmakirjalikkuse ja topeltstandardite mudeli järgi. Enda kommentaaris BaltNews.ee’le märkis avalik tegelane, et kaugeltki kõik eestlased ei ole valmis sellist mudelit vastu võtma.

A. Zarenkov

— Lääne jaoks on vorm olnud alati sisust tähtsam. Nii kunstis kui ka kultuuris ja filosoofias. Siit ka terve mõistusega kokkusobimatu silmakirjalikkuse ja topeltstandardite mudel. Peamine, et paberid oleks korras. Skandaal WADAs selle teadmisel ja loal uimasteid tarvitavate sportlastega on seal vastu võetud filosoofia selge näide. Eesti püüdleb sellisele maailmakäsitusele, aga sisemaal ei ole eesti meestel ja naistel iha õigluse järele siiski kuhugi kadunud. Kohalikel ümbersebijatel on jah, kõik rahadega üle puistatud, aga katsuge sõita Tallinnast 50 km võrra kaugemale – seal on muu mentaalsus. Eestlased on väsinud vaesusest.

RUS: Андрей Заренков: влечение к справедливости в эстонской глубинке никуда не ушло

Загрузка...

Сюжеты