tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

Новостное агентство Sputnik
© BaltNews.ee.

Sputnik kutsub talvereisile mööda SRÜ riike ja Baltimaid

Rahvusvaheline infoagentuur ja raadio Sputnik käivitas aastavahetuse ja õigeusu jõulude eel multimeedia reisijuhi SRÜ riikides ja Baltimaades.

Temaatiline talvegiid "Reisile koos Sputnikuga" pakub oma lugejatele kõike kasulikku, huvitavat ja vajalikku reisiks 14 lähivälisriigis neile, kes ei pelga lund ega külma. Sputnik pakub aastavahetuseks reise talvistesse linnadesse ja talvekuurortidesse, jõululaatadele ja mäesuusanõlvadele, paneb kokku kalendri uusaastalõbustusteks ja nendeks kuluva eelarve, soovitab, kus ja kuidas veeta kasulikult oma talvepuhkust ja –vaheaega.

Talvine Tallinn on õigusega Venemaa turistidele aastavahetuse veetmise üks meelispaiku tänu Eestile ainuomasele aastalõpueelsele peoatmosfäärile. Aastalõpumeeleolu epitsentriks on pealinna Raekoja plats. Just siin toimub traditsiooniline jõuluturg, mis välimaiste väljaannete hinnangul on üks Euroopa kaunimaid.

Ja olgugi, et nädal enne aastavahetust ei näe Eesti esialgu eriti muinasjutuline välja, ei maksa unustada, et nõukogude režissöör Gennadi Kazanski filmis kunagi oma "lumekuningannat" justnimelt Eestis. Selle südamliku muinasjutu atmosfäär ei ole kuhugi kadunud ka täna.

Tutvuge talvepuhkuse veetmise võimalustega Eestis meie eksklusiivses reisijuhis "Lumekuninganna kuningriik – Eesti!"

Sputnik (sputniknews.com) on uudisteagentuur ja raadio multimeedia teabeesindustega kümnetes riikides. Sputnik koosseisu kuuluvad võrgulehed rohkem kui 30 keeles, analoog- ja digitaalraadio, mobiilirakendused ja esindatused sotsiaalvõrgustikes. Sputnik ööpäevaringsed uudistevood ilmuvad inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles. 

Uudisteagentuur Sputnik alustas tööd globaalsel meediaturul 10. novembril 2014. Sputnik kajastab mitmepolaarset maailma, kus igal riigil on oma rahvuslikud huvid, kultuur, ajalugu ja traditsioonid.

Sputnik räägib sellest, millest teised vaikivad.

Agentuur on hõivanud unikaalse niši, edastades nii alternatiivset uudismaterjali kui ka raadiosaateid. Sputnik tervikuna on suunatud välisauditooriumile. Igas maailma suurimas pealinnas asuval agentuuri Sputnik toimetusel on oma koduleht ja nad edastavad raadiosaateid kohalikust raadiostuudiost.

Agentuuri ringhäälingu kogusaatemaht 30 maailma keeles ületas juba 2015. aastal 800 tundi ööpäevas ning saateid antakse eetrisse 130 maailma linnas 34 riigis.

Agentuuril on oma multimeedia pressikeskused, mis toodavad eksklusiivset materjali kodulehtedele ja annavad eetrisse raadiosaateid kohalikule kuulajaskonnale.

Ringhääling hakkab tööle vaid kaasaegsetes formaatides: FM sagedustel, digitaalformaatides DAB/DAB+ (Digital Radio Broadcasting), HD-Radio, samuti mobiiltelefonides ja Internetis.

Sputnik toodab oma multimeediamaterjali ja edastab seda abhaasi, araabia, armeenia, aserbaidžaani, dari, eesti (Sputnik Eesti: http://sputnik-news.ee/), gruusia, hiina, hindi, hispaania, inglise, jaapani, kasahhi, kirgiisi, krimmitatari, kurdi, läti, moldaavia, poola, portugali, prantsuse, puštu, saksa, serbia, soome, tadžiki, türgi, ukraina, usbeki ja vene keeles.

Kaubamärgi Sputnik all edastatakse ööpäevaringselt uudislinte inglise, hispaania, araabia ja hiina keeles. Uudiste pidevaks edastamiseks töötavad Washingtoni, Kairo, Pekingi ja Montevideo regionaaltoimetused 24/7 režiimil.

Fototeenistus Sputnik on fotokorrespondentide ülemaailmne võrgustik.

RUS: Sputnik приглашает в зимнее путешествие по странам СНГ и Балтии

Загрузка...