tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

Putin ja Trump jäädvustati kullast paarisnutitelefonides

Venemaa-Itaalia kompanii Caviar lasi välja kullast valmistatud paarisnutitelefonid Vladimir Putini ja Donald Trumpi piltidega. Väljaanne CNET pakub neid ostjatele, kes „soovib veelgi enam nautida nende sooja sõprust“.

Venemaa presidendi Vladimir Putini ja tema USA kolleegi Donald Trumpi vahel olevatest soojadest suhetest on juba palju räägitud. Aga kui keegi „soovib veelgi enam nautida nende sooja sõprust“, siis seda saab teha kuldsete iPhone’ide abil, mille peal kujundatud mõlemad poliitikud, teatab väljaanne CNET.

Idee luua sellised paaristelefonid tekkis Venemaa-Itaalia ettevõttel Caviar, kes on tuntud luksusklassi nutitelefonide tootmise poolest. Seadmeid saab kasutada eraldi, aga kõige parem on „asetada need kõrvuti, et poliitikud vaataksid armastusega teineteise silmadesse“, pakub artikli, mille resümeeritud versiooni esitleb InoTV, autor. Nutitelefone toodetakse piiratud koguses, need pakendatakse puust karpi, aga ettevõtte plaanides on teha gloobusekujuline vutlar. Peale liidri kuju on iga telefoni korpusele kantud vastava presidendi riigi sümbol ja rida hümnist.

Neil, kes sooviks uhkeldada kuldsete nutitelefonidega, tuleb maksta nende eest 6658 USA dollarit, „aga keegi pole öelnud, et rahvusvahelist poliitikat puudutada on odav“ – hoiatab väljaanne. Sealjuures kohe, kui Trump võitis valimised, lisas Caviar uue, tema profiiliga kuldse iPhone 7 telefoni oma kollektsiooni. See maksab veidi rohkem kui 3200 USA dollarit. Umbes sama palju maksis 2014. aastal (siis, kui seade turule tuli) Putiniga nutitelefon, märgib artikli autor, aga tollest ajast on selle hind kukkunud.

CNET ajakirjanik kiirustab ettevõtet hoiatama: „Käib alles teine nädal uue administratsiooni töös – teil tasuks oma hoogu veidi piirata.“

RUS: Путина и Трампа увековечили в парных смартфонах из золота

Загрузка...

Сюжеты