tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

Eho Moskvõ ajakirjanik Tatyana Felgenhauer ei plaani Venemaalt ärasõitu

Raadiojaama Eho Moskvõ ajakirjanik Tatyana Felgenhauer, kes sai noaga mehe rünnaku ohvriks, lausus, et tal pole plaane kolida Venemaalt mujale.

Raadiojaama Eho Moskvõ toimetuses toimunud rünnakus kaela haavata saanud ajakirjanik Tatyana Felgenhauer ei kavatse Venemaaga hüvasti jätta.

„Ma ei saa praegu öelda, et unistan kiirelt Venemaalt ära sõita, ei ole olnud sellist mõtet,“ avaldab Interfax Felgenhaueri sõnad.

„Mul oli alati valmis vastus – ma sõidan Venemaalt ära, kui vaid tekib füüsiline oht minu elule. Aga praegu mõistan, et kõik pole niivõrd ühetähenduslik,“ lisas ajakirjanik. Ta teatas ka, et rehabilitatsioon peale kurguoperatsiooni võtab umbes kaks kuud.

„Mul on koormuste piirang minimaalselt kuu, aga kokku kaks. Lubatakse, et saan uusaastaks peaaegu uueks,“ ütles kannatanu, lisades, et talle tagati valve.

Rünnak Tatyana Felgenhauerile sai teoks 23. oktoobril 2017. aastal raadiojaama Eho Moskvõ ruumis Moskvas. Kurjategija pääses majja, pimestades valvurit gaasipihustist ja lõi ajakirjanikku noaga kaela. Ta viidi Sklifosovski instituudi haiglasse, kus talle tehti operatsioon. Ründaja peeti kinni ja tuvastati, et tegemist on 48-aastase Boris Gritziga, kes elab püsivalt Iisraelis. Gritzile esitati süüdistus tapmise katses.

RUS: Журналистка «Эха Москвы» Татьяна Фельгенгауэр не планирует отъезд из России

Загрузка...

Сюжеты