tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

Putini inauguratsiooni puhul toodeti Venemaal kuldne Tsaar-telefon

Caviar firma poolt Vladimir Putini piduliku ametisse seadmise puhul loodud telefoni korpus on valatud kullast prooviga 750, dekoreeritud ehtsa naha, graveeringute ja 95 briljandiga.

2018. aasta aprillis esitles Venemaa luksuslike nutitelefonide bränd Caviar nuppudega Tsaar-telefonide kollektsiooni, mille disainid pühendati Venemaale. Seadmetel oli põhimõtteliselt uus, originaalne mitmenurkne korpus ja need said brändi klientide seas kohe populaarseks. Ent Caviar kontor sai iga päev päringuid Vladimir Putini isikule pühendatud nuputelefoni tootmiseks. Nii langetati otsus esitleda telefonide ja iPhone’ide uusi disaine Vladimir Putini auks tema inauguratsiooni eel veenva ja ühetähendusliku märgina, et Caviar kliendid usaldavad täielikult taasvalitud riigijuhti, teatas firma pressiteenistus. Kokku arendati 4 uut disaini: kaks mudelit Tsaar-nuputelefonide formaadis ja kaks – iPhone X baasil.

„Inauguration Diamond“ telefoni disain on üles ehitatud Venemaa Föderatsioonis võimu võtmesümbolite kasutamisel, mis omavad tähtsat kohta inauguratsiooni tseremoonias – see on VFi Põhiseaduse erieksemplar, millele paneb parema käe President vande andmise ajal ja Venemaa Föderatsiooni Presidendi märk, mis asub tseremoonia ajal Presidendist vasakul. Naha punane värv, kuldne vapp ja isegi šrift telefoni kujunduses kordavad täielikult neid, mis kaunistavad Põhiseaduse kaant, aga medaljon kirjaga „Kasu, au ja kuulsus“ on laenatud Venemaa Föderatsiooni Presidendi Märgilt, mis kujutab ennast ordeni „Teenete eest Isamaa eest“ koopiat. 

Telefoni karp on valatud kullast prooviga 750, dekoreeritud ehtsa naha, graveeringute ja 95 briljandiga. See telefon on toodetud limiteeritud sarjas 7 eksemplaris, mis räägib inauguratsiooni kuupäevast – 7. maist. Eksklusiivse seadme maksumus on 1 900 000 rubla.

Sarja disain, mis on pühendatud Putini VFi presidendi ametisse astumisele, on esitatud nii nuppudega Tsaar-telefonil kui ka iPhone X’il, kus samuti peegelduvad võimu võtmeatribuudid – VFi vapp, medaljon kirjaga „Kasu, au ja kuulsus“ ja graveering „pääsukese saba“, mis kordab Kremli seina hammaste geomeetriat. Peale selle on loodud disain ka Vladimir Putini portreega, see on saadaval üksnes iPhone X formaadis. Nuppudega Tsaar-telefonide hind on 219 000 rubla, aga iPhone Inauguration’i hind alates 258 000 rublast.

Загрузка...

Сюжеты