tallinn
Литва
Эстония
Латвия

Сюжеты

Домашнее кафе в Какумяэ
© YouTube

Kakumäe kodukohvikute päeval avab uksed Haabersti Linnaosa Valitsuse vabaõhukontor-kohvik

Pühapäeval, 27. mail algusega kell 12.00 toimub juba kolmandat aastat Kakumäe kodukohvikute päev. Kodukohvikute päeva raames avab kolmeks tunniks uksed ka Haabersti Linnaosa Valitsuse vabaõhukontor-kohvik.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on linnaosa valitsuse vabaõhukontorid, mis toimuvad igal teisipäeva õhtul Väike-Õismäe ja Astangu hoovides saanud elanikelt väga positiivset tagasisidet. „Seetõttu avame ka kodukohvikute päeva raames kolmeks tunniks Haabersti Linnaosa Valitsuse vabaõhukontor-kohviku uksed Kakumäel. „Elanikel on hea võimalus tulla ja võtta linnaosavanemal nööbist kinni, et vestelda Haabersti ja Kakumäe arengust ning tulevikuplaanidest. Lisaks pakume erinevaid isevalmistatud suupisteid ja tervislikke smuutisid,“ ütles Jürgenson.

Kodukohvikute päeval avavad kohalikud inimesed oma aedades ja hoovides ühepäevakohvikud, kus pakuvad koduseid toite ja jooke. Kohvikuid leidub igale maitsele: pakutakse magusaid küpsetisi, burgereid, grill-liha, mitut moodi kala, toite umbrohust ja mustikatest, kombuchat ja vesikeefirit, kiviahju pitsasid, eksootilisemaid rahvustoite jpm. Paljudes aedades on teretulnud koerad, kellele on väljas joogivesi.

Avatud on 29 omanäolist kohvikut, mille asukohad leiab interaktiivselt kaardilt: https://bit.ly/2sbU1fR 

Haabersti Linnaosa Valitsuse vabaõhukontor-kohvik avatakse kell 14.00 ja see asub Kunksmoori sahvriga samas hoovis (Oti 7). Kakumäe kodukohvikute päeva korraldab Kakumäe Rahva Selts ja üritust toetab Haabersti Linnaosa Valitsus.

RUS: Контора-кафе управы Хааберсти распахнёт свои двери в Какумяэ

Загрузка...

Сюжеты